O nas

Firma PHU Frankowski jest firmą rodzinną.

Historia naszej działalności sięga 1989 roku , kiedy to Piotr Frankowski założył mały zakład rzemieślniczy. Na przestrzeni kolejnych lat firma rozwijała się zdobywając uznanie i renomę.

Długotrwała obecność na rynku, na którym jesteśmy już od ponad dwudziestu pięciu lat dostarczyła naszym pracownikom wielu doświadczeń w realizowaniu zleceń dla developerów, renomowanych firm i osób fizycznych.

Firma mieści się w miejscowości Kawle Dolne, w gminie Przodkowo, gdzie posiadamy zespół maszyn do cięcia i przerabiania surowego drewna. W restrykcyjnym reżimie technologicznym uzyskujemy najwyższej jakości półprodukt do wykonywania prac stolarskich. Posiadamy własnej produkcji suszone drewno, co pozwala na udzielenie pełnej gwarancji na gotowe produkty. Prace stolarskie, częściowo wykonywane w technologii cyfrowej, oraz własna lakiernia gotowych produktów, pod ścisłym nadzorem właściciela, gwarantuje najwyższą i niezmienną jakość.
Aktualnie profil naszej działalności obejmuje kompleksowe usługi tartaczne oraz produkcję wysokiej jakości wyrobów z drewna. Specjalizujemy się w produkcji drzwi, mebli, kuchni, schodów oraz innych elementów wystroju wnętrz.
Dysponujemy własnym tartakiem, stolarnią, suszarnią i lakiernią. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy najlepszej jakości surowce oraz specjalistyczne technologie.

 

Słyniemy z indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz terminowej realizacji zamówień. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły klientów jak również służymy fachowym doradztwem i doświadczeniem.